Koszalińskie Ustawki Szosowe

Ustawka Szosa Koszalin - miejsce startu

Szosa Koszalin: Jeśli lubisz kolarstwo szosowe i jazdę w fajnym towarzystwie jednak bez zbytniej napinki (ale umówmy się też, że bez przesadnego ociągania się 😉 ) to zapraszamy na wspólne treningi szosowe w Koszalinie.

Kolarstwo szosowe Koszalin

Trenujemy regularnie. No chyba, że z „nieba sypie żwirem i gruzem” (cytat za Marcinem 🙂 i jest ogólny pogodowy armagedon. Inicjatorem i organizatorem wydarzenia jest grupa CyclingKoszalin. Aktualnie pojawia się od kilku do kilkunastu szosowców z Koszalina oraz okolic, a także turyści przebywający akurat w okolicy. Szczegóły znajdziesz na grupie facebookowej CK Ustawki oraz na stronie wydarzenia Szosowe Czwartki.

Szosowe Czwartki

Każdy czwartek o godzinie 17:00
Miejsce startu: Koszalin róg ul. Słupskiej / Rekreacyjnej (dawna ul. Rolna) – dla przyjezdnych – mapa na dole strony
Dystans: ok. 60 km – stała trasa Góra Chełmska -> Sianów -> Ratajki -> Krytno -> szosa na Polanów i powrót tą samą drogą do miejsca startu
AVG: od ok. 25 do ok. 38 km/h w zależności od grupy

Cycle Route 5234471 – via Bikemap.

Szosowa Niedziela

Każda niedziela o godzinie 11:00 1
Miejsce startu: Koszalin, Stacja BP obok Ronda Solidarności (dla przyjezdnych – mapa na dole strony)
Dystans: Zazwyczaj 60/70 km choć bywa to różnie – trasa jest zmienna
AVG: ok. 30 km/h

czwartek web

Jeśli uważasz, że to dla Ciebie za mocne tempo – bez obaw! Przyjedź zobacz sam / sama. Zazwyczaj po rozgrzewce dzielimy się na 2 grupy więc każdy da radę! Przede wszystkim chodzi o to aby miło i aktywnie spędzić.

Szosa Koszalin

Mapa ustawek w Koszalinie

 


  1. W Koszalinie jest jeszcze jedna ekipa, która trenuje tego dnia ale o godzinie 10:00 – startują z pętli na Rokosowie. Pewnie niebawem podam szczegóły ich ustawek (jeśli będą tego sobie życzyć).